Hakkımızda

Firmamız 2007 yılında Fatih’te sıhhi tesisat alanında faaliyetlerine başladı. Bu süre içinde çok sayıda başarılı projede yer aldı. Hakver Tesisat olarak daha sonra su kaçağı tespiti çalışmalarına adım attık. Sıhhi tesisat zamanlarımızdan ekiplerimizin sıhhi tesisat ustası olması ve bu alanda deneyim kazanması su kaçak tespiti eğitimi sürecinde de başarılı bir ekip oluşturmamızı sağladı.

 

Su kaçağı tespitleri genel olarak bir yerlerin kırılması ve etrafın kirlenmesi olduğu için korkulan bir durumdur. Ayrıca bazı durumlarda su kaçağının tespit edilmesi zorlu olabilir. Firmamız burada müşterilerini hızlı ve kesin çözümlerle buluşturuyor. Alanında uzman hale gelmiş ekip üyelerimizin kullandığı ekipmanlar ve yöntemler kırmasız su kaçaklarının kolayca tespit edilmesini sağlamaktadır.

 

Yaşam alanlarınızda su kaçakları varsa; doğru ve kesin bir tespit çalışması yapılmasını istiyorsanız Hakver Tesisat güvencesinden faydalanabilirsiniz. Firmamız 10 yılı aşkın tecrübesinin yanında yüzlerce başarılı su kaçağı tespiti çalışmasıyla kaliteli hizmet vermektedir. Su kaçaklarının her yerde tespit edilmesi adına kullanılan en yeni teknolojilerden faydalanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

“İşin hakkını verir!” parolasıyla yola çıkan firmamız, tüm çalışmalarında işini başarıyla tamamlamak, müşterilerine yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmak, tüm tespit işlemlerinin başarılı şekilde tamamlanmasını sağlamak adına uğraşıyor. Su tesisatlarında ortaya çıkan kaçakların sorunsuz olarak cihazlarla belirlenmesini istiyorsanız Hakver Tesisat güvencesinden faydalanabilirsiniz. Su kaçaklarının belirlenme sürecinin sizi korkutmasını istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.